Paikallisyhdistysten puheenjohtajat ja sihteerit

Uusimaa
Puheenjohtaja: Birgitta Mangström, p. 0400 810 309, birre.mangstrom [a] gmail.com
Sihteeri: Katja Lehtimäki, p. 040 772 2084, katja.lehtimaki [a] gmail.com
Yhdistyksen sähköposti: ulho [a] shkl.net

Varsinais-Suomi ja Satakunta
Puheenjohtaja: Jouko Stenroos, p. 040 572 5130, j.stenroos [a] dnainternet.net
Sihteeri: Hanna Heinonen, p. 040 517 9745, hannamari77 [a] gmail.com

Häme
Puheenjohtaja: Jukka Heiskala, p. 0400 744 794, jukka.heiskala [a] gmail.com
Sihteeri: Lea Lunden, p. 040 722 2662, hhoy [a] shkl.net

Kymen-Karjala
Puheenjohtaja: Kimmo Kaipia, p. 050 338 6750, kkaipia [a] yahoo.com
Sihteeri: Anne Lääperi, kkhevosenomistajat [a] gmail.com

Etelä-Savo
Puheenjohtaja: Ulla Silaste, p. 044 327 3555, ulla.silaste [a] gmail.com
Sihteeri:

Pohjois-Karjala
Puheenjohtaja: Marjo Väisänen, p. 050 506 7516, marjo.j.vaisanen [a] gmail.com
Sihteeri: Tiina Reijonen p. 044 320 9965, tiina [a] troreijonen.com

Pohjois-Savo
Puheenjohtaja: Tiina Pasma, p. 045 317 8656, kenneldemakin [a] gmail.com
Sihteeri: Marja Pylkkänen, pshevosenomistajat [a] gmail.com

Keski-Suomi
Puheenjohtaja: Perttu Kemiläinen, puh. 040 548 8451, perttu.kemilainen [a] inmicsnebula.fi
Sihteeri: Marja Peura, p. 040 508 2642, marjakpeura [a] gmail.com

Pohjanmaa
Puheenjohtaja: Maria Siren, puh. 050 554 5401, maria.siren [a] optimaedu.fi
Sihteeri: Anu Fagerholm, pohjanmaanhevosenomistajat [a] gmail.com

Oulu
Puheenjohtaja: Minna Kuusisto, p. 0500 241 047,  minnakuu74 [a] gmail.com
Sihteeri: Heli Orre, p. 050 486 9799,  heli.orre [a] gmail.com

Lappi
Puheenjohtaja: Katja Harjuniemi, p. 045 660 1918, harjuniemikatja [a] gmail.com
Sihteeri: Helena Piltonen, lapinlaaninhevosenomistajatry [a] gmail.com

Huom! Roskapostin estämiseksi sähköpostiosoitteet ovat rikotussa muodossa. Poista osoitteista välit ja korvaa [a]-merkki @-merkillä.