Paikallisyhdistysten puheenjohtajat ja sihteerit

Uusimaa
Puheenjohtaja: Birgitta Mangström, p. 0400 810 309, mangstrom [a] suomi24.fi
Sihteeri: Katja Lehtimäki, p. 040 772 2084, katja.lehtimaki [a] gmail.com

Turku ja Pori
Puheenjohtaja: Jouni Miettinen, p. 0400 861 613 tai 02 647 9077, jouni.miettinen [a] pasaflex.com
Sihteeri: Hanna Heinonen, p. 040 517 9745, hanna.heinonen [a] porinravit.fi

Häme
Puheenjohtaja: Jukka Heiskala, p. 0400 744 794, jukka.heiskala [a] gmail.com
Sihteeri: Terhi Järvinen, pouhou [a] gmail.com

Kymen-Karjala
Puheenjohtaja: Sanna Liiri, p. 0400 880 044, sanna.liiri [a] kk-hevosenomistajat.fi
Sihteeri: Miia Värri, p. 044 286 0229, miia.varri [a] gmail.com

Etelä-Savo
Puheenjohtaja: Ismo Kovanen, p. 0400 813 873, ismo.kovanen [a] oikeus.fi
Sihteeri: Anja Heikkilä, p. 0500 257 036, anja.heikl [a] gmail.com

Pohjois-Karjala
Puheenjohtaja: Mari Rautiainen, p. 044 276 9639, mari.rautiainen [a] suomi24.fi
Sihteeri: Kirsi Tolvanen, p. 050 367 5539, ktolvanen [a] suomi24.fi

Pohjois-Savo
Puheenjohtaja: Mikko Väisänen, p. 0400 678 067, vaisanen.mikkojuhani [a] gmail.com
Sihteeri: Sari Parviainen, p. 050 362 2418, parviainen.sarik [a] gmail.com

Keski-Suomi
Puheenjohtaja: Minna Keskinen, p. 040 875 1202, keskinenminnak [a] gmail.com

Pohjanmaa
Puheenjohtaja: Harri Jaskari, p.040 549 4906, harri.jaskari [a] timetorethink.fi
Sihteeri: Matti Ruotsalainen, p. 040 821 2204, maire.matti.ruotsalainen [a] kolumbus.fi

Oulu
Puheenjohtaja: Minna Kuusisto, p. 0500 241 047,  minnakuu74 [a] gmail.com
Sihteeri: Heli Orre, p. 050 486 9799,  heli.orre [a] gmail.com

Lappi
Puheenjohtaja: Suli Pahkamäki, p. 040 720 6753, suli1pahkamaki [a] gmail.com

Huom! Roskapostin estämiseksi sähköpostiosoitteet ovat rikotussa muodossa. Poista osoitteista välit ja korvaa [a]-merkki @-merkillä.