Paikallisyhdistysten puheenjohtajat ja sihteerit

Uusimaa
Puheenjohtaja: Birgitta Mangström, p. 0400 810 309, mangstrom [a] suomi24.fi
Sihteeri: Katja Lehtimäki, p. 040 772 2084, katja.lehtimaki [a] gmail.com

Varsinais-Suomi ja Satakunta
Puheenjohtaja: Jouni Miettinen, p. 0400 861 613 tai 02 647 9077, jouni.miettinen [a] pasaflex.com
Sihteeri: Hanna Heinonen, p. 040 517 9745, hannamari77 [a] gmail.com

Häme
Puheenjohtaja: Jukka Heiskala, p. 0400 744 794, jukka.heiskala [a] gmail.com
Sihteeri: Terhi Järvinen, pouhou [a] gmail.com

Kymen-Karjala
Puheenjohtaja: Sanna Liiri, p. 0400 880 044, sanna.liiri [a] kk-hevosenomistajat.fi
Sihteeri: Miia Värri, p. 044 286 0229, miia.varri [a] gmail.com

Etelä-Savo
Puheenjohtaja: Ulla Silaste, p. 044 327 3555, ulla.silaste [a] gmail.com
Sihteeri: Anja Heikkilä, p. 0500 257 036, anja.heikl [a] gmail.com

Pohjois-Karjala
Puheenjohtaja: Marjo Väisänen, p. 050 506 7516, marjo.j.vaisanen [a] gmail.com
Sihteeri: Kirsi Tolvanen, p. 050 367 5539, ktolvanen [a] suomi24.fi

Pohjois-Savo
Puheenjohtaja: Mikko Väisänen, p. 0400 678 067, vaisanen.mikkojuhani [a] gmail.com
Sihteeri: Sari Parviainen, p. 050 362 2418, parviainen.sarik [a] gmail.com

Keski-Suomi
Puheenjohtaja: Veijo Riipinen, p. 0500 244 487, veijo.riipinen [a] suomi24.fi
Sihteeri: Marja Peura, p. 040 508 2642, marjakpeura [a] gmail.com

Pohjanmaa
Puheenjohtaja: Harri Jaskari, p.040 549 4906, harri.jaskari [a] timetorethink.fi
Sihteeri: Tanja Latomaa, p. 044 290 7407, pohjanmaanhevosenomistajat [a] gmail.com

Oulu
Puheenjohtaja: Minna Kuusisto, p. 0500 241 047,  minnakuu74 [a] gmail.com
Sihteeri: Heli Orre, p. 050 486 9799,  heli.orre [a] gmail.com

Lappi
Puheenjohtaja: Suli Pahkamäki, p. 040 720 6753, suli1pahkamaki [a] gmail.com
Sihteeri: Helena Piltonen, helena.piltonen [a] gmail.com

Huom! Roskapostin estämiseksi sähköpostiosoitteet ovat rikotussa muodossa. Poista osoitteista välit ja korvaa [a]-merkki @-merkillä.