Suomen Hevosenomistajien Keskusliitto ry:n hallitus

Puheenjohtaja Markku J. Jääskeläinen: p. 040 515 1094 / jaaskelainen.markku.j [a] gmail.com

Vpj Harri Voutilainen: p. 040 849 7244 / myynti [a] teollisuudentyokonepalvelu.fi

Seppo Ranta-Ruona: p. 050 552 7286 / seppo.ranta-ruona [a] saunalahti.fi
Antti Harju: p. 050 5181 287 / antti.harju [a] westbreeding.com
Lauri Hyvönen: p. 040 564 1405 / lahyvonen [a] gmail.com
Minna Keskinen: p .040 4655 288 / minna.keskinen [a] jtpkoneet.com
Harri Jaskari: p. 040 5494906 / harri.jaskari [a] timetorethink.fi
Päivi Pesonen p. 040 7004932 / paivi.pesonen10 [a] gmail.com
Minna Kuusisto: p. 0500 241 047 / minnakuu74 [a] gmail.com
Sanna Liiri: p. 0400 880 044 / sanna.liiri [a] kk-hevosenomistajat.fi
Jouni Miettinen: p. 02 647 9077 tai 0400 861 613 / jouni.miettinen [a] pasaflex.com
Jukka Seppälä: p. 044 271 0494 /  jukka.seppala0 [a] saunalahti.fi

Huom! Roskapostin estämiseksi sähköpostiosoitteet ovat rikotussa muodossa. Poista osoitteista välit ja korvaa [a]-merkki @-merkillä.