Paikallisyhdistysten puheenjohtajat ja sihteerit

Uusimaa
Puheenjohtaja Birgitta Mangström: p. 0400 810 309 mangstrom [a] suomi24.fi
Sihteeri Katja Lehtimäki: p. 040 772 2084, katja.lehtimaki [a] gmail.com

Turku ja Pori
Puheenjohtaja Jouni Miettinen: p. 0400 861 613 tai 02 647 9077, jouni.miettinen [a] pasaflex.com
Sihteeri Tuija Aro: p. 041 448 7249, t.aro [a] dnainternet.net

Häme
Puheenjohtaja Sami Tomperi:  p. 040 558 5462, sami.tomperi [a] gmail.com
Sihteeri Jaana Hartikainen, hevosenomistajat2018 [a] gmail.com

Kymen-Karjala
Puheenjohtaja Sanna Liiri: p. 0400 880 044, sanna.liiri [a] kk-hevosenomistajat.fi
Sihteeri Johanna Mäkelä: p. 040 704 9794, johanna.a.makela [a] gmail.com

Etelä-Savo
Puheenjohtaja Ismo Kovanen, p. 0400 813 873, ismo.kovanen [a] oikeus.fi
Sihteeri Anja Heikkilä, p. 0500 257 036, anja.heikl [a] gmail.com

Pohjois-Karjala
Puheenjohtaja Mari Rautiainen: p. 044 276 9639, mari.rautiainen [a] suomi24.fi
Sihteeri Kirsi Tolvanen, p. 050 367 5539, ktolvanen [a] suomi24.fi

Pohjois-Savo
Puheenjohtaja Mikko Väisänen: p. 0400 678 067, vaisanen.mikkojuhani [a] gmail.com
Sihteeri Sari Parviainen p. 050-3622 418, parviainen.sarik [a] gmail.com

Keski-Suomi
Puheenjohtaja Minna Keskinen: p. 040 8751202, keskinenminnak [a] gmail.com

Pohjanmaa
Puheenjohtaja Harri Jaskari: p.040-5494906 / harri.jaskari [a] timetorethink.fi
Sihteeri Matti Ruotsalainen p. 040-821 2204 / maire.matti.ruotsalainen [a] kolumbus.fi

Oulu
Puheenjohtaja Minna Kuusisto: p. 0500 241 047,  minnakuu74 [a] gmail.com
Sihteeri Heli Orre, p. 050 486 9799,  heli.orre [a] gmail.com

Lappi
Puheenjohtaja Suli Pahkamäki: p. 040-720 6753, suli1pahkamaki [a] gmail.com
Sihteeri Paula Karikoski: p. 040 721 3524, paula_karikoski [a] hotmail.com

Huom! Roskapostin estämiseksi sähköpostiosoitteet ovat rikotussa muodossa. Poista osoitteista välit ja korvaa [a]-merkki @-merkillä.