Paikallisyhdistysten puheenjohtajat ja sihteerit

Uusimaa
Puheenjohtaja Antti Harju: p. 050 5181 287, antti.harju [a] westbreeding.com Sihteeri Katja Lehtimäki: p. 040 772 2084, katja.lehtimaki [a] gmail.com
Turku ja Pori
Puheenjohtaja Jouni Miettinen: p. 0400 861 613 tai 02 647 9077, jouni.miettinen [a] pasaflex.com Sihteeri Tuija Aro: p. 041 448 7249, t.aro [a] dnainternet.net
Häme
Puheenjohtaja Jukka Seppälä: p. 044 271 0494, jukka.seppala0 [a] saunalahti.fi Sihteeri Mirva Niinivaara: p. 044 359 6693, mirva.niinivaara[a]gmail.com.
Kymen-Karjala
Puheenjohtaja Sanna Liiri: p. 0400 880 044, sanna.liiri [a] kk-hevosenomistajat.fi Sihteeri Johanna Mäkelä: p. 040 704 9794, johanna.a.makela [a] student.kyamk.fi
Etelä-Savo
Puheenjohtaja Ismo Kovanen, p. 0400 813 873, ismo.kovanen [a] oikeus.fi Sihteeri Anja Heikkilä, p. 0500 257 036, anja.heikl [a] gmail.com
Pohjois-Karjala
Puheenjohtaja Mari Rautiainen: p. 044 276 9639, mari.rautiainen [a] suomi24.fi Sihteeri Kirsi Tolvanen, p. 050 367 5539, ktolvanen [a] suomi24.fi
Pohjois-Savo
Puheenjohtaja Mikko Väisänen: p. 0400 678 067, vaisanen.mikkojuhani [a] gmail.com Sihteeri Sari Parviainen p. 050-3622 418, parviainen.sarik [a] gmail.com
Keski-Suomi
Puheenjohtaja Minna Keskinen: p. 040 465 5288, minna.keskinen [a] jtpkoneet.com Sihteeri Tanja Markkanen: p. 044-563 0760, markkanen.tanja [a] gmail.com
Pohjanmaa
Puheenjohtaja Harri Jaskari: p.040-5494906 / harri.jaskari [a] timetorethink.fi
Sihteeri Matti Ruotsalainen p. 040-821 2204 / maire.matti.ruotsalainen [a] kolumbus.fi
Oulu
Puheenjohtaja Minna Kuusisto: p. 0500 241 047,  minnakuu74 [a] gmail.com Sihteeri Heli Orre, p. 050 486 9799,  heli.orre [a] gmail.com
Lappi
Puheenjohtaja Matti Paukkunen: p. 044 556 2884, velimatti.paukkunen [a] gmail.com Sihteeri Paula Karikoski: p. 040 721 3524, paula_karikoski [a] hotmail.com
Huom! Roskapostin estämiseksi sähköpostiosoitteet ovat rikotussa muodossa. Poista osoitteista välit ja korvaa [a]-merkki @-merkillä.